ԲԻԶՆԵՍ-ՀԱՆԴԻՊՈՒՄ Ք․ ԲՐՅԱՆՍԿՈՒՄ
«Իվենթսենթր» ընկերությունը՝ Հայաստանի Հանրապետության Արտադրողների և Դիստրիբյուտորների Ասոցիացիայի աջակցությամբ, և Բրյանսկի մարզի բիզնեսի աջակցման կենտրոնը սիրով հրավիրում են Ձեզ ս. թ. hոկտեմբերի 27-30-ը Հայաստանի գործարարների պատվիրակության կազմում բիզնեսառաքելության շրջանակներում այցելել Ռուսաստանի Դաշնության Բրյանսկի մարզ, գործարարների միջև երկարաժամկետ գործարար համագործակցության հաստատման նպատակով:
Գործնական այցի շրջնակներում կազմակերպվում են В2В հանդիպումներ:
Համաժողովի շրջանակներում գործնական այցով Բրյանսկ ժամանող ներմուծող կամ դիստրիբյուտորական հայկական ընկերությունների համար բոլոր ծախսերը, այդ թվում ավիափոխադրման, կացության, տրանսպորտային և սննդի ծախսերը հոգում է ընդունող կողմը:
Հետաքրքրվածության դեպքում խնդրում ենք Ձեզ մինչև ս.թ. հոկտեմբերի 10-ը ներառյալ info@eventcenter.am հասցեին ուղարկել Ձեր ընկերության անվանումը, մասնակցի կոնտակտային տվյալները (զբաղեցրած պաշտոն, անուն, ազգանուն, հայրանուն):

БИЗНЕС-МИССИЯ В Г. БРЯНСК
Компания «Ивентцентр», при содействии Ассоциации Производителей и Дистрибьюторов Республики Армения и Центр Поддержки Бизнеса Брянской области рады пригласить Вас в рамках бизнес-миссии посетить с 27-30 октября с.г. Брянскую область Российской Федерации в составе делегации предпринимателей из Армении, с целью укрепления долгосрочного сотрудничества между предпринимателями.
В рамках делового визита будут организованы В2В встречи.
В рамках мероприятия все расходы для пребывающих в Брянск с деловым визитом армянских импортеров и дистрибьюторов, включая авиаперелет, проживание, трансфер и питание оплачивает принимающая сторона.
В случае заинтересованности просим Вас до 10 октября с.г. включительно направить на электронный адрес info@eventcenter.am наименование Вашей компании и контактные данные участника (занимаемая должность, фамилия, имя, отчество).